6+1 برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس سال 2019

6+1 برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس سال 2019Reviewed by حسام نجاتی on Jun 5Rating: 4.56+1 برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس سال 2019 | طراحی سایت ارومیهدر این مقاله ( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) اگر کسب و کار شما یک وبلاگ یا وب سایت داشته باشد، وجود یک خبرنامه الکترونیکی ضروری است.

6+1 برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس سال 2019

در این مقاله ( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) اگر کسب و کار شما یک وبلاگ یا وب سایت داشته باشد، وجود یک خبرنامه الکترونیکی ضروری است. نه تنها راه ساده ای برای توزیع محتوای شما است، بلکه می تواند به شما کمک کند تا بهتر بدانید که چه نوع محتوایی با مخاطبان مورد نظر ترویج می شود تا بتوانید استراتژی محتوا را بهینه سازی کنید.

همچنین فراتر از توزیع محتوا، یک خبرنامه ایمیل می تواند به مشتریان در پرداختی ها نیز به شما کمک کند. یک خبرنامه ایمیل به مشتریان خود آن ها را به طور منظم به سایت شما باز می گرداند – که می تواند درآمد شما را تا 23٪ افزایش دهد.

وردپرس به سرعت در حال تبدیل شدن به یک فروشگاه یکپارچه برای کسب و کارهایی است که به صورت آنلاین هستند. حدود 75 میلیون وبسایت فعال امروز در وردپرس ساخته شده اند، به این معنی که وردپرس 27 درصد از وب سایت های اینترنتی را در اختیار دارد.

خوشبختانه، با پلاگین ها، می توانید با استفاده از پلاگین های وردپرس فراتر از یک ابزار ساخت وب سایت گسترش دهید. شما می توانید پلاگین ها را نصب کنید تا به شما در جستجوگرها کمک کنند، ایمیل خود را از هرزنامه محافظت و خیلی از کار های مفید و کاربردی دیگر کنید.

برخی از محبوب ترین افزونه های موجود در وردپرس برای بازاریابی ایمیل و خبرنامه ها هستند. با یک افزونه ایمیل، می توانید منجر به تولید، مخاطبین خود را به اشتراک بگذارید.

برای اطمینان از اینکه شما قادر به استفاده از وردپرس برای همه توزیع محتوا و نیازهای بازاریابی ایمیل هستید، ما این لیست از هفت پلاگین ایمیل برتر وردپرس را در اختیار شما قرار داده ایم.

بهترین پلاگین ایمیل وردپرس

 

1. پلاگین پست الکترونیک  MailPoet

MailPoet محبوبترین افزونه خبرنامه رایگان در وردپرس است. برای مدیریت مشترکین شما می توانید لیست موجود را از CRM خود یا یکی دیگر از ابزارهای اتوماسیون بازاریابی وارد کنید، یا فرم هایی را ایجاد کرده و با استفاده از ویدجت آنها را به سایت خود اضافه کنید. به علاوه، ویرایشگر ایمیل کشیدن و رها کردن آن به شما امکان می دهد تا سریعا به ایمیل هاژ پاسخگوباشید که در هر دستگاه یا سرویس ایمیل عالی میباشند.

MailPoet رایگان برای هر کسی که دارای کمتر از 2000 مشترک است، اما پس از ارتقا به نسخه حرفه ای، قدرتمندتر می شود. کاربران حقوقی می توانند دقیقا ببینند کدام مشترکین یک ایمیل را باز کرده اند و چه کسانی پیوندی را در ایمیل شما می بینند که در میان تعدادی از ویژگی های پیشرفته دیگر هستند.

( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک  MailPoet
( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک  MailPoet

2. پلاگین پست الکترونیک Newsletter

Newsletter یک ابزار بازاریابی ایمیل است که به طور خاص برای وردپرس ساخته شده است و همه چیزهایی که لازم است برای شروع لازم باشد به ارمغان بیاورید. این پلاگین به شما امکان می دهد یک فرم اشتراک یا پاپ آپ به سایت خود اضافه کنید، منجر به استفاده از چند هدفه شوید و اخبار را برای توزیع محتوای وبلاگ خود ارسال کنید.

علاوه بر این، شما می توانید ببینید دقیقا چگونه ایمیل شما ارسال می شود. شما حتی می توانید خبرنامه ها را به صورت خودکار تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که شما همیشه با مشترکان خود ارتباط برقرار می کنید. خبرنامه نیز با ابزارهای دیگر مانند Mailgun و Spark Post ادغام شده است، بنابراین شما می توانید استراتژی ایمیل خود را با توجه به نیازهای خود بهینه سازی کنید.

( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک Newsletter
( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک Newsletter

3. پلاگین پست الکترونیک SendinBlue

SendinBlue ابزار بازاریابی دیجیتال مبتنی بر رایانش ابری را برای بیش از 50.000 شرکت در حال رشد در سراسر جهان ارائه می دهد و پلاگین آنها مستقیما به وردپرس قدرت پلت فرم خود را به ارمغان می آورد. با افزونه WordPress SendinBlue، می توانید فرم ها را ایجاد کنید، لیست های مشترکین را مدیریت کنید، کمپین های بازاریابی ایمیل را ایجاد و ارسال کنید، و در طول زمان با استفاده از گزارش های گنجانده شده، موفقیت خود را اندازه گیری کنید. افزونه دارای یک ویرایشگر ایمیل کشیدن و رها کردن است و شما می توانید مولفه های ایمیل خود را شخصی سازی کنید تا ارتباط با مشترکان خود را بهبود ببخشید.

( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک SendinBlue
( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک SendinBlue

پلاگین WordPress SendinBlue همچنین شامل ایمیل های معاملاتی است. با استفاده از تابع wp_mail، می توانید ایمیل های تراکنش را با استفاده از SMTP SendinBlue ارسال کنید. این ویژگی برای ارسال تأیید سفارش، و یا به روز رسانی مشتریان خود در تغییرات مهم در حسابهایتان عالی است.

4. پلاگین پست الکترونیک Sumo

Sumo دارای بیش از 100.000 تاسیسات فعال در وردپرس است و به دلایل خوب و کارایی بهتر، ایمیل ها و برنامه های خودکار ریزش، آنها همچنین دارای تعدادی از ویژگی های دیگر برای کمک به رشد کسب و کار شما است.

این پلاگین همچنین دارای یک دکمه “به اشتراک گذاری” است که می توانید در هر نقطه از سایت خود اضافه کنید، که به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد به راحتی مطالب خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این پلاگین ادغام به طور مستقیم با WooCommerce در ارتباط است بنابراین شما می توانید تخفیف و پیشنهادات منحصر به فرد برای افزایش ارزش سفارش خود ایجاد کنید.

( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک Sumo
( برترین پلاگین پست الکترونیکی وردپرس ) | پلاگین پست الکترونیک Sumo

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *