تعداد افزونه های معقول در وردپرس قسمت(اول)

تعداد افزونه های معقول در وردپرس قسمت(اول)Reviewed by سایت ارومیه on Mar 30Rating: 5.0

امروزه بیشتر افرادی که به تازگی با وردپرس آشنا شده اند تصورات غلطی نسبت به افزونه های وردپرسی پیدا کرده اند ور در این باورند که افزونه های وردپرسی تاثیر منفی روی سرعت، امنیت و عملکرد آن دارد غافل از اینکه تعداد افزونه استاندارد و مورد نیاز را روی قالب نصب نکرده اند.

تعداد افزونه های معقول در وردپرس

در ادامه مقاله قصد داریم به درستی باور اینکه آیا افزونه وردپرس تاثیر منفی روی سایت دارد بپردازیم و دلیل این اتفاق را برای شما توضیح خواهیم داد. امید واریم بتوانید با این مقاله به سوالات خود پاسخ بدهید.

تعداد افزونه های معقول در وردپرس قسمت(اول)

نحوه عملکرد افزونه های وردپرسی

قبل از اینکه وارد بحث شویم بهتر است ابتدا عملکرد افزونه را در وردپرس بدانیم. باید بدانید که افزونه ها همانند اپلیکیشن در گوشی موبایل هستند. این افزونه ها به شما کمک میکنند تا سایت فروشگاهی، افزونه تماس، بهینه سازی و … ایجاد کنید. افزونه های وردپرسی توسط زبان برنامه نویسی php نوشته شده اند که این کد ها بر روی هاست راه اندازی می شود.

ضرورت نصب افزونه های وردپرسی

همانطور که میدانید وردپرس یکی از محبوب ترین سازنده های وب است اما دلیل این امر در چیست؟ اگرچه خود وردپرس سایت قوی را فراهم میکند اما دلیل اصلی آن در افزونه های وردپرسی است. در سال های اخیر افزونه های وردپرس پیشرفت چشمگیری داشته به طوری که الان بیش از 54 هزار افزونه رایگان وردپرسی وجود دارد و این امکان را به شما می دهد تا امنیت سایت، سرعت سایت، بهینه سازی را ارتقاء دهید.

تعداد افزونه های معقول در وردپرس قسمت(اول)

دلیل باور غلط افراد نسبت به افزونه های وردپرسی

همه افزونه های وردپرسی به منضور افزایش کارآیی سایت به وجود آمده اند. با این حال افرادی هستند که بر این باوراند که افزونه های تاثیر منفی روی سایت دارد. در جواب باید گفت که نصب افزونه های وردپرسی حدی دارد و باید کنترل شده باشد و فقط به مقدار نیاز نصب شود تا دچار مشکل نشوند.

نتیجه

این مقاله اولین قسمت از تعداد افزونه های معقول در وردپرس است در مقالات بعدی نیز به ادامه این مطلب خواهیم پرداخت. در نتیجه به شما می گوییم که اگر نصب افزونه های وردپرسی کنترل شده باشد هیچ مشکلی ایجاد نمی شود.

لیست مقالات مفید سایت

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *