3 راه آماده سازی برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس شما

3 راه آماده سازی برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس شماReviewed by صبا شادروز on Oct 21Rating: 5.03 راه آماده سازی برای افزایش ترافیک | مرکز طراحی سایت ارومیهافزایش ترافیک دارای روش های مختلفی است که در این مقاله ، ما سه روش برای آماده سازی افزایش ترافیک را به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد

راه های افزایش ترافیک

مراجعه به وب سایت شما بسیارمهم است. از این گذشته ، شما می خواهید تا حد امکان افراد بیشتری از سایت شما بازدید کنند. با این حال ، اگر مدت زمان آماده سازی برای افزایش ترافیک به وب سایت خود را ندیده اید ، می تواند باعث ایجاد مشکل ناگهانی شود.

خوشبختانه روشهای زیادی برای آماده سازی سایت شما برای اداره ترافیک غیر منتظره وجود دارد. می توانید افزونه caching را نصب کنید ، یک شبکه تحویل محتوا (CDN) را پیاده سازی کنید ، یا حتی یک برنامه میزبانی بهتری پیدا کنید. این تاکتیک ها برای پیاده سازی از قبل مهم هستند زیرا نمی توان پیش بینی کرد که دقیقاً یا چه موقع ممکن است افزایش ترافیک رخ دهد.

در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که چرا سرعت ناگهانی ترافیک می تواند به سایت شما آسیب برساند و برخی از دلایل را مورد بحث قرار دهد. سپس ما به سه روش برای آماده سازی برای افزایش ترافیک به شما نشان خواهیم داد. بیا یک نگاهی بیندازیم!

پایین آمدن احتمالی افزایش ترافیک

شما احتمالاً زمان زیادی را صرف جذب بازدید کنندگان بیشتر به وب سایت خود می کنید ، چه با ایجاد محتوای با کیفیت و چه با استفاده از تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو (SEO). بیشتر اوقات ، این تلاش ها منجر به ترافیکی خواهد شد که به آرامی و به طور پیوسته رشد می کند.

با این وجود ، ممکن است گاهی اوقات ترافیکی ناگهانی را تجربه کنید. این هیجان انگیز است ، اما همچنین مشکل ساز است ، زیرا سنبله های غیر منتظره در ترافیک می تواند تعدادی از موارد را ایجاد کند. مثلا:

 • اگر میزبان شما منابع کافی را تأمین نکند ، عملکرد سایت شما ممکن است آسیب دیده باشد.
 • در صورت افزایش کافی برای غلبه کامل سایت شما ممکن است خرابی را مشاهده کنید.
 • حفظ سطح متقابل ناگهانی و بالاتر تعامل با بازدید کنندگان می تواند مشکل باشد.

حتی یکی از این مشکلات برای تأثیر منفی بر کاربران شما و آسیب رساندن به شهرت آنلاین کافی است. بنابراین ، درک این که چه موقع ممکن است یک سنگر ناگهانی رخ دهد و چگونگی آماده شدن برای افزایش ترافیک ، بسیار مهم است.

چگونه پیش بینی کنیم چه زمانی ممکن است افزایش ترافیک رخ دهد

افزایش ترافیک

البته پیش بینی اینکه همیشه میزان ترافیک سایت شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد ، همیشه آسان نیست. با این وجود چند دلیل رایج وجود دارد که می تواند برای شما اتفاق بیفتد:

 • محتوای یا محصولات شما از نظر ماهیت فصلی است و باعث افزایش ناگهانی آن در یک دوره خاص از سال می شود.
 • یک وب سایت پرطرفدارتر یا پیوندهایی به سایت شما دارد.
 • شما بخشی از مطالب را درباره یک موضوع جالب و یا گرایش منتشر می کنید.
 • سایت شما در رسانه های اجتماعی ‘ویروسی’ می شود.
 • سایت شما توسط ‘تقلبی’ یا در غیر این صورت ترافیکی مضر مانند ربات های هرزنامه هدف قرار گرفته است.

هر یک از این سناریوها می تواند باعث شود که ترافیک سایت شما به صورت گسترده ای در نوسان باشد. و از آنجا که همه آنها قابل پیش بینی نیست ، بهتر است قبل از اینکه امکان پذیر شود ، برای افزایش ترافیک آماده شوید.

3 روش برای آماده سازی برای افزایش ترافیک به وب سایت خود

بدون آگهی بیشتر ، بگذارید به سه مورد از بهترین راه هایی که می توانید برای افزایش ترافیک در وب سایت خود آماده کنید ، نگاهی بیندازیم.

1. از افزونه caching استفاده کنید

وقتی شخصی به وب سایت شما مراجعه می کند ، وردپرس برای بارگذاری محتوا باید با بانک اطلاعاتی خود ارتباط برقرار کند. در حالی که این اتفاق نسبتاً سریع تحت بار عادی اتفاق می افتد ، این روند ارتباطی زمان می برد ، به خصوص اگر ترافیک شما در حال افزایش باشد.

ذخیره سازی صفحه با ایجاد یک نسخه HTML موقتی از صفحه شما ، نیاز به این ارتباط را از بین می برد. به این ترتیب ، وردپرس به جای نیاز به ‘گفتگو’ با پایگاه داده خود ، فقط می تواند نسخه cached صفحه را ارائه دهد. در نتیجه ، سرور شما برای بارگیری هر صفحه باید ‘کار’ کند.

 • بارگذاری سایت شما را در تمام مدت سریعتر می کند.
 • به سرور شما کمک می کند تا در هنگام افزایش سن ترافیک بهتر و کارآمدتر عمل کند.

گذشته از این ، یک نوع دیگر از حافظه پنهان به نام حافظه نهان مرورگر نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد برخی از دارایی استاتیک – مانند آرم خود – را در یک مرورگر یک بازدید کننده ذخیره کنید ، به طوری که بازدید کننده نیازی به بارگیری مجدد همان دارایی را در هر بار بازدید از صفحه جدید ندارد.

اگر از WordPress استفاده می کنید ، افزونه های زیادی وجود دارند که عملکرد ذخیره سازی سایت را به شما اضافه می کنند. توصیه می کنیم WP Super Cache را برای ساده ترین راه برای اجرای حافظه پنهان کردن صفحه ، بررسی کنید.

2. استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN)

با پیکربندی عادی وب سایت ، هر بار که یک بازدید کننده به سایت شما می رود ، سرور وب شما نیاز به ارائه مطالب دارد ، بدون توجه به اینکه بازدید کننده شما در آن قرار دارد. یک شبکه تحویل محتوا (CDN) با ایجاد ‘کپی’ از محتوای سایت شما در سرورهای مختلف در سراسر جهان ، تغییر می کند.

سپس ، یک بازدید کننده بیشتر یا همه سایت شما را از نزدیکترین مکان CDN ، به جای سرور وب خود ، بارگیری می کند.

اگر ترافیک همیشه افزایش یابد ، این مزایای برای سایت شما دارد:

 • با بارگذاری برخی از کارها به شبکه CDN ، بار پهنای باند و قدرت پردازش سرور خود را کم می کند.
 • بازدید کنندگان می توانند سریعتر دارایی ها را بارگیری کنند زیرا می توانند آنها را از مکان نزدیک تری دریافت کنند.
 • سایت شما در دسترس خواهد بود زیرا ‘قطع’ مانع از بازدید افراد از سایت شما نمی شود

.برای آمادگی برای افزایش ترافیک مانند این ، Cloudflare یک گزینه با کیفیت و ارزان برای شروع است. اما بسیاری از راه حلهای CDN با کیفیت دیگر نیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

3. به یک برنامه میزبانی قوی تر تغییر دهید

در آخر ، بگذارید در مورد برنامه میزبانی شما صحبت کنیم. مکانی که میزبان وب سایت خود را انتخاب می کنید – و چه طرحی را انتخاب می کنید – تأثیر عمده ای در موفقیت آن دارد. میزبان شما از قابلیت اطمینان ، به موقع ، امنیت و موارد دیگر تأثیر می گذارد. همچنین تعیین می کند که سایت شما در هنگام برخورد با ترافیک غیر منتظره ، چه میزان عملکرد شما را انجام می دهد.

این امر تا حد زیادی به این دلیل است که برنامه میزبانی شما مقدار مشخصی از فضای ، پهنای باند و سایر منابع را در اختیار شما قرار می دهد. یک برنامه کوچک با بودجه ممکن است به اندازه کافی ارائه دهد که سایت شما هنگام بازدید 100 بازدیدکننده روزانه ، روان و روان بتواند کار کند ، اما ممکن است هنگام ناگهانی 1000 بازدید کننده یک بار ، انواع مشکلات عملکرد را ایجاد کند.

بیشتر بخوانید >> تفاوت میان برنامه های وب و وب سایت چیست؟

به همین دلیل می توان ارزش آن را داشت که به یک برنامه میزبانی قدرتمندتر تبدیل شوید که منابع اضافی را فراهم می کند و می تواند عملکرد عالی را در انواع مختلف ترافیک تضمین کند. اکثر میزبان ها برنامه های سطح بالاتری را ارائه می دهند که متناسب با این لایحه است. برخی ، مانند سرویس میزبانی Cloud SiteGround ، حتی ویژگی های مقیاس خودکار را ارائه می دهند. این بدان معناست که منابع شما برای مقابله با انفجارهای غیر منتظره ترافیک به طور خودکار افزایش می یابد!

نتیجه

حتی اگر در وب سایت های کوچکتر نیز وجود دارد ، تصادفات ناگهانی ترافیک شایع نیست. ممکن است این اتفاق بیفتد زیرا شما یک مقاله وبلاگ در مورد یک موضوع محبوب نوشتید ، یا به دلیل اینکه سایتی با هزاران بازدیدکننده روزانه پیوندی به محتوای شما ارسال کرده است. از آنجایی که نمی توانید پیش بینی کنید هر بار ممکن است افزایش رخ دهد ، بهتر است از قبل آماده افزایش ترافیک شوید.

در طول این مقاله ، ما سه راه برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید از بسیاری از ترافیک های غیر منتظره آماده شوید. این روش ها عبارتند از:

از افزونه حافظه پنهان استفاده کنید.
از CDN استفاده کنید.
به یک برنامه میزبانی قوی تر تغییر دهید.

منبع

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *