فریمورک پی اچ پی

بهترین فریمورک های پی اچ پی (PHP) سال 2018

بهترین فریمورک های پی اچ پی (PHP) سال 2018Reviewed by الهام وکیلی on Oct 17Rating: 4.58 تا از پراستفاده ترین فریمورک های پی اچ پی (PHP) سال 2018 | ارومیه سایتفریمورک های PHP، فریمورک پی اچ پی، Laravel، بهترین فریمورک های پی اچ پی، symphony، فریمورک های پی اچ پی سال 2018، PHP Framework.

فریمورک های پی اچ پی (PHP)

پی اچ پی (پیش پردازنده ابرمتن) یکی از محبوب های توسعه وب است و زبان برنامه نویسی سمت سرور می باشد. در حال حاضر، پی اچ پی فریمورک های بسیار زیادی را ارایه می دهد که توسعه دهندگان وب را توانمند می سازد.

در این مقاله، ما بهترین فریمورک های پی اچ پی را برای سال 2018 بررسی خواهیم کرد و امیدواریم که به شما کمک کند تا بهترین فریمورک پی اچ پی را برای استفاده در پروژه خود بیابید.

اول از همه، نگاهی سریع به فریمورک PHP داشته باشیم، اینکه اصلا فریمورک پی اچ پی چیست؟

فریمورک PHP یک معماری توسعه وب است که شامل روش ها، سیاست های امنیتی و کدهای قابل استفاده مجدد و اجزای برای توسعه سریع برنامه های وب است.

مزایای متعددی برای توسعه دهندگان فراهم می کند، مانند:

  • توسعه سریع و پذیرش اثبات بهترین شیوه ها
  • کدها و اجزای قابل استفاده مجدد که نتیجه برنامه های کاربردی وب ساختار یافته است.
  • الگو طراحی برنامه وب MVC ساخته شده
  • قدرت نفوذ روش های برنامه نویسی شیء گرا و ابزارها که باعث گسترش قابلیت های برنامه های وب می شود.
بیشتر بخوانید»»» معایب و مزایای فریمورک بوت استرپ

بهترین فریمورک های سال 2018 پی اچ پی

لاراول

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

لاراول محبوب ترین فریمورک PHP است که در سال 2011 معرفی شد. برای توسعه دهندگان PHP اکوسیستم های عظیمی را فراهم می کند که می توانند قدرت نفوذی برای ایجاد توسعه برنامه های کاربردی وب، سریع تر و آسان تر باشند.

علاوه بر این، بسیاری از ویژگی های آن توسعه سریع و قابل دستیابی است. موتور قالب بندی آن Blade نام دارد که وظایف قابل تکرار را فعال می کند مانند: ذخیره سازی، احراز هویت، جلسات، مسیریابی RESTful، صف بندی و غیره.

 

سیمفونی

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

«بسیار پایدار»، «عملکرد بالا»، «مستندات عالی» و «ماجولار»، این ها برخی از کلمات مورد استفاده برای توصیف Symfony هستند. همچنین، Symfony یکی دیگر از چارچوب های بسیار محبوب پی اچ پی است که توسعه دهندگان را با مجموعه ای از اجزاء و کدهای قابل استفاده مجدد PHP توانا می سازد. همچنین اجازه توسعه دادن برنامه های کاربردی وب شرکت های بزرگ را می دهد. به خاطر اکوسیستم عظیم آن، مجموعه بزرگی از اجزای قابل استفاده مجدد پی اچ پی، و انجمن توسعه دهنده پی اچ پی فعال دارد. علاوه بر این، امکان استفاده مجدد از کتابخانه های PHP می تواند با تکمیل وظایفی مانند قالب بندی، احراز هویت، مسیریابی، پیکربندی شی، ایجاد فرم و غیره کمک کند.

 

فالکن

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

فالکن الگوی طراحی معماری وب MVC را به کار می  برد و فریمورک پی اچ پی ای با پشته کامل است که به عنوان  C-extension (در زبان برنامه نویسی C و C ++) ساخته شده است. به همین ترتیب، آن را در سرعت C و C ++ ارائه می دهد، و آسان برای استفاده و مستندسازی است.

 

FuelPHP

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

«انعطاف پذیر» و «پشته کامل» دو کلمه ای هستند که بهترین توصیف برای FuelPHP است. یک چارچوب PHP که نه تنها از الگوی MVC پشتیبانی می کند، بلکه نسخه خود را با نام HMVC (Hierarchical Model-View-Controller) گسترش می دهد. علاوه بر این، FuelPHP ماجولار، توسعه پذیر و سیاست های امنیتی توسط معرفی ویژگی های از ورودی و فیلترینگ URL ها و رمزگذاری خروجی است. آن را در مکانیزم اعتبار سنجی به خوبی ویژگی های غنی و مستندات خوب دارد.

 

فریمورک زند

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

Zend یکی دیگر از چارچوب های قوی پی اچ پی است که عمدتا در سطح سازمانی و پروژه های پیچیده ای با ویژگی های خوب مانند ویرایشگر drag-and-drop که از HTML، CSS و جاوا اسکریپت، ویزارد اتصال پایگاه داده، اشکال زدایی آنلاین لحظه ای و همچنین ابزار تست واحد پی اچ پی و ابزارهای کدینگ رمزنگاری استفاده می کند.

 

PHPPixie

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

در سال 2012 با هدف معرفی عملکرد بالای فریمورک PHP برای وب سایت ها Read-Only ایجاد شد. PHPixie کاملا جدید است. درست مثل FuelPHP الگوی معماری HMVC را اجرا می کند و این اجزاء بدون استفاده چارچوب خود قابل استفاده هستند و 100% با نیاز به حداقل وابستگی تست شده اند.

 

CakePHP

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

از ویژگی های مهم CakePHP سرعت، قابلیت اطمینان و امنیت است که باعث شده این فریمورک جزء بهترین ها باشد. یک فریمورک جدید است و همچنین برای اپلیکشن های وب تجاری مناسب است. در حال حاضر بیش از یک دهه است که در بازار موجود می باشد و هنوز هم به طور گسترده ای مورد پذیرش و احترام قرار گرفته است. ویژگی های آن مانند اعتبار سنجی فرم، مستند سازی خوب، حفاظت تقلبی درخواست متقابل سایت (CSRF)، پیشگیری از (XSS) و غیره که این چارچوب پی اچ پی را برای سالهای زیادی حفظ خواهد کرد.

 

Yii

فریمورک پی اچ پی
فریمورک پی اچ پی

چارچوب Yii یک چارچوب پی اچ پی سریع، امن و با کارایی بالا است که می تواند زمان توسعه را به طور قابل توجهی با ویژگی های خود مانند MVC، DAO / ActiveRecord، I18N / L10N، ذخیره سازی، احراز هویت و کنترل دسترسی مبتنی بر نقش، تست و غیره کاهش دهد.

علاوه بر این، علیرغم اینکه یکی از بهترین و قدیمی ترین فریمورک های پی اچ پی است، سریعتر از دیگر فریمورک ها می باشد، زیرا کاملا شی گرا است و به طور گسترده از تکنیک بارگذاری تنبل استفاده می کند.

بیشتر بخوانید»»» روش های برای افزایش رتبه سایت

Source

دیگر مقالات مفید سایت:

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *