5 بهترین خدمات CDN وردپرس: گزینه های رایگان و بدون پرداخت

5 بهترین خدمات CDN وردپرس: گزینه های رایگان و بدون پرداختReviewed by صبا شادروز on Oct 12Rating: 5.05 بهترین خدمات رایگان CDN وردپرس | مرکز طراحی سایت ارومیه CDN به شما کمک می کند تا با ارائه مطالب استاتیک خود از طریق شبکه ای از سرورهای لبه در سراسر جهان ،سایت وردپرس خود را سرعت بخشید

بهترین خدمات  وردپرس

آیا به دنبال بهترین سرویس وردپرس CDN برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود هستید؟

CDN ، مختص شبکه تحویل محتوا ، به شما کمک می کند تا با ارائه مطالب استاتیک خود از طریق شبکه ای از سرورهای موجود در سراسر جهان ، سایت وردپرس خود را سرعت بخشید. با کوتاه کردن فاصله بین سرور فیزیکی سایت و موقعیت مکانی هر بازدید کننده ، CDN شما  سرعت بارگیری را افزایش میدهد و همچنین باعث کاهش بار روی سرور شما می شود.

در این مقاله ، پنج سرویس بهترین CDN را برای سایت های وردپرس ، از جمله خدمات خاص وردپرس و عمومی ، جمع آوری کرده ایم.

شبکه تحویل محتوا چیست؟

یک شبکه تحویل محتوا در واقع تعداد زیادی از سرورهای توزیع شده در سراسر جهان است. اینها فاصله فیزیکی بین زیرساخت مبدا و انتهای سرور را کاهش می دهد. این CDN ها دارای حجم زیادی از ترافیک هستند ، بنابراین بخش فنی بدون دردسر است. سرورهای CDN دارای موقعیت جغرافیایی مختلفی هستند که این امر برای وب سایت های چند زبانه یا سایت هایی با ترافیک زیاد مناسب است.

بیشتر بخوانید >> تفاوت میان برنامه های وب و وب سایت چیست؟

اکنون وب مسترها غالباً CDN را با ذخیره سازی اشتباه می گیرند. ذخیره سازی ، اغلب با یک افزونه ذخیره سازی وردپرس اجرا می شود ، فرآیند ذخیره محتوای استاتیک در یک مکان برای ارائه درخواست های آینده در زمان کوتاه است. این یکی از مکانیسم هایی است که یک CDN ، علاوه بر فشرده سازی ، از پیش تنظیم لینک های تعبیه شده و غیره ، برای کاهش بار روی سرور شما و سرعت بخشیدن به بار بارگیری صفحه استفاده می کند.

بهترین سرویس CDN وردپرس: 5 گزینه عالی

1. Cloudflare

بهترین سرویس CDN وردپرس

Cloudflare یک CDN عالی با سرورهای توزیع شده در سطح جهان برای بهینه سازی عملکرد سایت است. این یک پروکسی معکوس است ، به این معنی که Cloudflare وظیفه هدایت ترافیک به سایت شما را بر عهده دارد و شما باید سرورهای نام دامنه خود را تغییر دهید تا به Cloudflare اشاره کنید.

علاوه بر ارائه مطالب خود از طریق CDN ، این امکان را برای Cloudflare فراهم می کند که ترافیک خود را با SSL (گرفتن قفل سبز) تأمین کنید و از ترافیک رباتها برای تأمین امنیت سایت خود استفاده کنید.

سایر ویژگی های بسیار جذاب مانند دیوار آتش برنامه های کاربردی وب ، SSL سفارشی ، 100٪ به موقع و بهینه سازی تصویر است. با این حال ، برای بدست آوردن این ویژگیها باید حق بیمه را بدست آورید.

قیمت گذاری:

 • خدمات رایگان – CDN ، همراه با SSL مشترک و امنیت اولیه.
 • نرم افزار  – فایروال برنامه وب (WAF) ، بهینه سازی تصویر و موبایل ، HTTP / 2 prioritizatioon.
 • تجارت –  قوانین WAF سفارشی و گواهینامه های SSL ، 100٪ ضمانت به موقع ، به علاوه بیشتر.

2. Optimole

Optimole یک سرویس CDN و بهینه سازی WordPress اختصاصی است که  در ارائه تصاویر خود را از طریق CDN داخلی آن (طراحی شده توسط آمازون CloudFront) منحصر به فرد است. از آنجا که تصاویر تقریباً نیمی از اندازه متوسط ​​صفحه وب را تشکیل می دهند ، آنها یکی از مهمترین عناصر برای ارائه از طریق CDN هستند.

علاوه بر ارائه محتوا از طریق CDN ، Optimole همچنین به شما امکان می دهد سطح فشرده سازی را انتخاب کرده و همچنان کیفیت تصاویر خود را حفظ کنید. ویژگی های پیشرفته Optimole مانند بهینه سازی خودکار و بارگیری با سرعت کم سایت شما را بهبود می بخشد.

Optimole همچنین اندازه صفحه بازدید کننده را تشخیص می دهد تا به صورت پویا بهترین کیفیت تصویر را ارائه دهد. Optimole حافظه ابری را ارائه می دهد ، بنابراین هیچ بار تصویری روی سرور شما وجود ندارد.

قیمت گذاری:

 • رایگان – مناسب برای 5000 پوند بازدید ماهانه و 40 مکان از طریق Amazon CloudFront.
 • شخصی – مناسب برای 25000 پوند بازدید ماهانه و 180+ مکان CloudFront.
 • تجارت –  مناسب برای 100000 پوند بازدید ماهانه و 180+ مکان CloudFront.

3. StackPath (قبلاً MaxCDN)

پیش از این با نام MaxCDN شناخته می شد ، StackPath یکی دیگر از خدمات CDN وردپرس است که باعث بهبود تجربه کاربر بازدید کنندگان شما می شود. StackPath دارای 45+ سرور واقع در کشورهای مختلف جهان است.

مراکز شبکه آنها برای افزایش ظرفیت ذخیره و پاکسازی درایوهای SSD سریع نصب شده اند. با این حال ، StackPath در مقایسه با Cloudflare یا Akamai دارای مراکز داده در سطح جهانی کمتر است. همچنین ، شما نیاز به هزینه های اضافی برای مکان های آسیایی دارید.

یک گواهی SSL رایگان به همراه CDN ارائه می شود. و می توانید سایتهای نامحدودی را به داشبورد StackPath اضافه کنید. آنها دارای PoPs جهانی و محافظت از لایه شبکه DDoS هستند.

قیمت گذاری:

سرویس StackPath CDN با 10 دلار در ماه و حداکثر 1 TB از پهنای باند در سایتهای نامحدود شروع می شود. فراتر از این ، شما برای هر گیگابایت تا 100 ترابایت در هر ماه 0.04 دلار پرداخت می کنید ، با این وجود قیمت های پایین تر برای حجم بالا.

همچنین می توانید خدمات دیگری مانند فایروال برنامه وب (WAF) و حق بیمه DNS را که از 10 دلار در هر ماه شروع می شود ، اضافه کنید.

4. شتاب دهنده سایت Jetpack

Jetpack Site Accelerator یک ویژگی رایگان در افزونه Jetpack است که به شما امکان می دهد تصاویر و سایر فایلهای استاتیک را از طریق شبکه سرورهای جهانی WordPress.com ارائه دهید.

می توانید زمان بار را برای هر دو تصویر و همچنین فایل های استاتیک تقویت کنید. برای تعداد تصویری که می توانید بهینه سازی کنید محدودیتی وجود ندارد. با این وجود ، تسریع کننده سایت هنگام عدم اعتبارگذاری حافظه پنهان و پاکسازی حافظه نهان ، محدودیت هایی دارد.

البته ، Jetpack بسیار بیشتر از یک CDN است ، بنابراین می خواهید وزن یا عدم استفاده از سایر ویژگی های موجود در Jetpack را اندازه گیری کنید.

قیمت گذاری:

Jetpack Site Accelerator یک ویژگی رایگان است ، اگرچه Jetpack برنامه های برتر را برای سایر ویژگی ها ارائه می دهد.

5. KeyCDN

KeyCDN یک شبکه تحویل محتوا با حق بیمه مقرون به صرفه است که ممکن است بهترین خدمات CDN برای افراد با بودجه باشد. به راحتی می توانید افزونه CDN Enabler خود را در WordPress نصب کنید و KeyCDN می تواند به شما در ارائه تصاویر ، JavaScript و سایر پرونده های استاتیک کمک کند.

با بیش از 34 نوع PoP در سراسر جهان و پوشش 100٪ SSD؛ می توانید بهترین بهینه سازی را انتظار داشته باشید. خدمات KeyCDN تأخیر را کاهش می دهد ، بهینه سازی تصویر را انجام می دهد و سایت شما را از حملات DDoS محافظت می کند.

قیمت گذاری:

با KeyCDN ، شما فقط آنچه را که استفاده می کنید پرداخت می کنید – هیچ برنامه ماهانه مشخصی وجود ندارد (هرچند که حداقل هزینه 4 دلار در هر ماه). قیمت ها بستگی به محل بازدید شما و حجم شما دارد.

بهترین سرویس CDN وردپرس برای سایت شما کدام است؟

شما فقط به یک سرویس CDN احتیاج دارید ، بنابراین در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب بهترین خدمات CDN برای نیازهایتان آورده شده است:

 • Cloudflare – برنامه رایگان سخاوتمندانه و امنیت اساسی
 • Optimole – علاوه بر ارائه خدمات از طریق CDN ، تصاویر را بهینه می کند
 • StackPath – سرویس پریمیوم ستاره ای
 • شتاب دهنده سایت Jetpack – اگر سایر ویژگی های Jetpack را دوست دارید ، عالی است
 • KeyCDN – خوب برای کسانی که دارای بودجه هستند

منبع

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *