5+2 بهترین سیستم های وبلاگ نویسی سال 2019 (قسمت 2)

5+2 بهترین سیستم های وبلاگ نویسی سال 2019 (قسمت 2)Reviewed by حسام نجاتی on May 29Rating: 4.55+2 بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2) سال 2019 | طراحی سایت ارومیهبه عنوان یک بازیکن بیسبال شروع به وبلاگ نویسی کنید، پلت فرم وبلاگ نویسی من همانقدر مهم است. بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)

5+2 بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2) سال 2019

در این مقاله ( بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2) به عنوان یک بازیکن بیسبال شروع به وبلاگ نویسی کنید، پلت فرم وبلاگ نویسی من همانقدر مهم است که باید روز من با نوشتن ختم شود. به طور کلی، وقتی وبلاگ نویسی در نهایت جایگزین بیس بال در زندگی من شد، با استفاده از یک که با آن راحت بود و کشف کردم، توانستم کار و نتایج بهتر را انجام دهم. اوایل من هم میگفتم نمی توانم ولی توانستم.اما، درست مانند چوب های بیسبال، سیستم های وبلاگ نویسی بی شماری هستند که می توانید استفاده کنید. خوشبختانه، اگر شما به دنبال یک ایده برای موقعیت خاص خود هستید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد. برای پیدا کردن پلت فرم وبلاگ نویسی مناسب برای تیم ایجاد محتوا و شروع به ضربه زدن برخی از پست های وبلاگ با این مقاله همراه باشید.

4. سیستم وبلاگ نویسی Wix

G2 امتیاز : 4.2 / 5.0 (985 نظر)

سیستم وبلاگ نویسی Wix | بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)
سیستم وبلاگ نویسی Wix | هترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)

Wix یکی از سیستم عامل های وبلاگ نویسی متنوع در بازار است. اگر شما یک کسب و کار یا یک وب سایت بررسی مواد غذایی دارید، Wix دارای طیف گسترده ای از قالب هایی است که هر وبلاگ نویس می تواند استفاده کند.

پس از اینکه قالب وبلاگ خود را انتخاب کردید، Wix به شما اجازه می دهد پست های خود را روی دسکتاپ و موبایل ویرایش کنید، پست های خود را سازماندهی و عکس ها و ویدیوهای و یا رسانه های خود را در پست های وبلاگ خود ایجاد کنید، می توانید پروفایل خود را در وبلاگ خود ایجاد کنید و با یکدیگر ارتباط برقرار کنید.

برای تبلیغ پست های وبلاگ خود، می توانید از ابزارهای جستجوگر Wix استفاده کنید تا بتوانید بازید خود را افزایش دهید، محتوای خود را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید، آنها را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید عملکرد محتوا را سنجش کنید، Wix یک ابزار تجزیه و تحلیل پیشرفته ارائه می دهد.

5. سیستم وبلاگ نویسی Weebly

G2 امتیاز : 4.2 / 5.0 (383 نظر)

سیستم وبلاگ نویسی Weebly | بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)
سیستم وبلاگ نویسی Weebly | بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)

Weebly یکی از محبوب ترین سیستم های وبلاگ نویسی است که بیش از 30 میلیون نفر در سرتاسر جهان از آن استفاده می کنند. زیرا این قابلیت فوق العاده بصری است. ویرایشگر های پیشرفته، قالب وبلاگ رایگان، طراحی کاملا قابل تنظیم، و طیف گسترده ای از گزینه های رسانه ای و یکپارچگی، شما به راحتی می توانید وبلاگ مد نظرخود را ایجاد کنید.

برای تقویت دسترسی وبلاگ شما، می توانید از ابزارهای جستجوگر Wix استفاده کنید تا رتبه بندی های خود را بهبود ببخشید، RSS خود را برای به اشتراک بگذارید، و ابزارهای به اشتراک گذاری اجتماعی خود برای برنامه ریزی محتوای خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود، به اشتراک بگذارید.

6. سیستم وبلاگ نویسی  Craft CMS

G2 امتیاز : 4.2 / 5.0 (25 نظر)

سیستم وبلاگ نویسی  Craft CMS | بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)
سیستم وبلاگ نویسی  Craft CMS | بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)

Craft CMS یک پلت فرم وبلاگ نویسی است که به شما اجازه می دهد وبلاگ خود را کاملا سفارشی، محتوای خود را مدیریت کنید و عملکرد آن را تجزیه و تحلیل کنید. با استفاده از مدل سازی محتوا شخصی خود، کنترل سفارشی بر روی کد وبلاگ و قالب قدرتمند، می توانید وبلاگ رویای خود را ایجاد کنید.

Craft CMS همچنین یک ویرایشگر تصویر، ابزار همکاری و یک ویژگی محلی سازی را ارائه می دهد که می تواند محتوای شما را به زبان های خاصی ترجمه کند. برای تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا، می توانید داشبورد Craft CMS را با Google Analytics ادغام کنید.

7. سیستم وبلاگ نویسی Contently

G2 امتیاز : 4.0 / 5.0 (17 نظر)

سیستم وبلاگ نویسی Contently | بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)
سیستم وبلاگ نویسی Contently | بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2)

مناسب برای شرکت های سازمانی، Contently یک پلتفرم قوی برای وبلاگ نویسی است که به شما امکان می دهد تمام مراحل ایجاد محتوا را در یک مکان اجرا کنید. برای ایجاد استراتژی محتوا در Contently، می توانید پست های وبلاگ خود را با برچسب زدن سازماندهی کنید.

پس از آن، شما می توانید به طور موثر با تیم خود در پروژه ها با نظر دادن و نشان دادن همکاران خود در طرح های خود و استفاده از ابزارهای پیشرفته Workflow در Contently همکاری کنید.

هنگام ارسال محتویات شما، شما می توانید ابزار بررسی محتوا هوشمند خود را برای اطمینان از اینکه محتوای شما با نام تجاری شما سازگار است، و این کار به شما در بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو کمک می کند.

اگر می خواهید عملکرد محتوای خود را محاسبه کنید و از آن داده ها برای اصلاح استراتژی محتوا استفاده کنید، می توانید عملکرد محتوا خود را در مقایسه با معیارهای صنعت مقایسه کنید و عملکرد آن را با موضوع، قالب و منابع در پلتفرم مورد برسی قرار دهید.

امیدواریم این مقاله ( بهترین سیستم های وبلاگ نویسی (قسمت 2) ) برای شما دوستان بوده باشد.

 


همچنین برای مشاهده سرفصل دوره های آموزشی تخصصی طراحان وب ارومیه (فتوشاپ برای کار ، طراحی وب سایت برای ورود به بازار کار و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا سئو) میتونید به این صفحه مراجعه کنید.

شماره تماس ها جهت مشاوره ریگان و پشتیبانی :

☎ تلفن تماس : 04135595289

☎ تلفن پشتیبانی : 09146674080


منبع : طراحان سایت ارومیه | urmiasite

دیگر مقالات مفید سایت:

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *